Hatsan Farkı

HATSAN PCP HAVALI TÜFEKLERİNİ RAKİPLERİNDEN AYIRAN ÖZELLİKLER...

Aile Şirketi

Her şey genç bir adamın 1976 yılında kendi kullanımı için bir havalı tüfek üretme çabası ile başladı. Bu yaptığı havalı tüfek ilk Türk yapımı havalı tüfekti.
O zamandan bu yana Hatsan uluslararası ateşli silah ve havalı silah sektöründe popüler ve saygın bir marka haline geldi.
Hatsan halen daha aynı aile tarafından yönetilmekte ve işletilmektedir.

CİDDİ. SAĞLAM. ETKİLİ.

Daha Fazla Güç

Değişik PCP havalı tüfeklerde namlu çıkış hızı değerleri aynı görünse de bu durum her zaman doğru olmayabilir. Hatsan namlu çıkış hız değerlerini belirlememek için kurşun saçma kullanırken, diğerlerinin birçoğu alüminyum alaşım hafif saçma kullanır. Yani aynı namlu çıkış hızına sahip diğerlerine nazaran Hatsan havalı tüfeklerinin verdiği güç ve enerji daha fazladır.

Eşsiz Özellikler

Quattro tetik sistemi, Truglo fiber optik gez ve arpacık, namluya birden fazla saçma yüklenmesini önleyici sistem, dipçiğin yere vurulması sonucu hava kaçışını önleyici sistem gibi Hatsan PCP tüfeklerinde standart olarak sunulan eşsiz özellikler kullanıcılarına daha üstün atıcılık imkanları sunar.

Özgün Tasarım

Gladius-M2-Camo

Bütün Hatsan PCP tüfekleri Hatsan mühendisleri tarafından tasarlanmıştır. Herhangi başka bir tüfeğin taklidi veya şablonu kullanılmamıştır. Yani sizin Hatsan tüfeğiniz orijinal Hatsan tasarımı tüfektir.

Kalite Kontrol

Hercules-Bully

Hatsan dikey büyümüş olması sayesinde beklenilen kaliteyi kullanıcılarına rahatlıkla sunar. Tüfeklerimizin bütün parçaları fabrikamızda üretilir ve böylelikle yüksek kalite seviyesi daha tüfeklerin parçaları üretilirken sağlanmış olur. Fabrikamızda sadece yüksek kaliteli hammadde (Alman çeliği ve Türk cevizi gibi) kullanılmaktadır.

Facebook
Twitter
Email